LC470WUE-SBA1

| panel Model | LC470WUE-SBA1 |
|---|---|
| panel Brand | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,47 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LC470WUE-SBA1 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Počet pixelů | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
| Aktivní plocha (mm) | 1039.68 × 584.82 (H×V) |
| Plocha rámu (mm) | 1049.0 × 593.0 (H×V) |
| Luminance | 500 (Typ.)(cd/m²) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Dobrý pohled na | Symmetry |
| Barevná hloubka | 16.7M/1.06B 72% (CIE1931) |
| Hmotnost | 12.5/13.5Kgs (Typ./Max.)) |
| Obnovovací frekvence | 60Hz |
| Uspořádání | RGB Vertical Stripe |
| Obrys (mm) | 1096 × 640 × 46.5 (H×V×D) |
| Léčba | Antiglare (Haze 10%), Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 1300 : 1 (Typ.) (TM) |
| Pracovní režim | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Odezva | 5 (Typ.)(G to G) ms |
| Podsvícení | 22 pcs CCFL , 50K hours , No Driver |
| Dotyková obrazovka | Without |
| Typ signálu | LVDS (2 ch, 8/10-bit) , Connector , 51 pins |
| Napájecí zdroj | 12.0V (Typ.) |
| Max. Hodnocení | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií LG Display LC470WUE-SBA1.
LG Display LC470WUE-SBA1 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list LG Display LC470WUE-SBA1 nebo podrobné specifikace LG Display LC470WUE-SBA1 nebo jiných LCD LG Display, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora LG Display LC470WUE-SBA1 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
LG Display LC470WUE-SBA1 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list LG Display LC470WUE-SBA1 nebo podrobné specifikace LG Display LC470WUE-SBA1 nebo jiných LCD LG Display, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora LG Display LC470WUE-SBA1 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LC470WUE-SBA1"
- LG Display LC470WUE-SBA1
- Datasheet LC470WUE-SBA1
- Obrázek LC470WUE-SBA1
- Cena LC470WUE-SBA1
- Distributor LC470WUE-SBA1

