LC470EUJ-SER1

| panel Model | LC470EUJ-SER1 |
|---|---|
| panel Brand | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,47 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LC470EUJ-SER1 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivní oblast | 1039.68×584.82 mm |
| Obrys | 1058.68×605.31 mm |
| Povrch | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 1200:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) |
| Doba odezvy | 8/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Signální rozhraní | EPI , 100 pins |
| Vstupní napětí | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií LG Display LC470EUJ-SER1.
LG Display LC470EUJ-SER1 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list LG Display LC470EUJ-SER1 nebo podrobné specifikace LG Display LC470EUJ-SER1 nebo jiných LCD LG Display, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora LG Display LC470EUJ-SER1 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
LG Display LC470EUJ-SER1 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list LG Display LC470EUJ-SER1 nebo podrobné specifikace LG Display LC470EUJ-SER1 nebo jiných LCD LG Display, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora LG Display LC470EUJ-SER1 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LC470EUJ-SER1"
- LG Display LC470EUJ-SER1
- Datasheet LC470EUJ-SER1
- Obrázek LC470EUJ-SER1
- Cena LC470EUJ-SER1
- Distributor LC470EUJ-SER1

