LC320DXY-SHA3

| panel Model | LC320DXY-SHA3 |
|---|---|
| panel Brand | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LC320DXY-SHA3 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivní oblast | 697.685×392.256 mm |
| Obrys | 715×411 mm |
| Povrch | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 1200:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) |
| Doba odezvy | 8/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Signální rozhraní | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Vstupní napětí | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií LG Display LC320DXY-SHA3.
LG Display LC320DXY-SHA3 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list LG Display LC320DXY-SHA3 nebo podrobné specifikace LG Display LC320DXY-SHA3 nebo jiných LCD LG Display, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora LG Display LC320DXY-SHA3 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
LG Display LC320DXY-SHA3 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list LG Display LC320DXY-SHA3 nebo podrobné specifikace LG Display LC320DXY-SHA3 nebo jiných LCD LG Display, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora LG Display LC320DXY-SHA3 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LC320DXY-SHA3"
- LG Display LC320DXY-SHA3
- Datasheet LC320DXY-SHA3
- Obrázek LC320DXY-SHA3
- Cena LC320DXY-SHA3
- Distributor LC320DXY-SHA3

