KCB065HV1AC-G40

| panel Model | KCB065HV1AC-G40 |
|---|---|
| panel Brand | Kyocera |
| descrition | CSTN-LCD ,6.5 inch, 640×240 |
| Typ panelu | CSTN-LCD |
| KCB065HV1AC-G40 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | STN, Normally Black, Transmissive |
| Aktivní oblast | 153.58×57.58 mm |
| Obrys | 173×76.48×6.5 mm |
| Povrch | Glare (Haze 0%) |
| kontrastní poměr | 30:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | Color |
| Doba odezvy | 200/130 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 55/55/35/25 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 75Hz |
| Typ lampy | 1 pcs CCFL Optional |
| Signální rozhraní | Parallel Data (8-bit) , 18 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií Kyocera KCB065HV1AC-G40.
Kyocera KCB065HV1AC-G40 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Kyocera KCB065HV1AC-G40 nebo podrobné specifikace Kyocera KCB065HV1AC-G40 nebo jiných LCD Kyocera, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Kyocera KCB065HV1AC-G40 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Kyocera KCB065HV1AC-G40 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Kyocera KCB065HV1AC-G40 nebo podrobné specifikace Kyocera KCB065HV1AC-G40 nebo jiných LCD Kyocera, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Kyocera KCB065HV1AC-G40 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "KCB065HV1AC-G40"
- Kyocera KCB065HV1AC-G40
- Datasheet KCB065HV1AC-G40
- Obrázek KCB065HV1AC-G40
- Cena KCB065HV1AC-G40
- Distributor KCB065HV1AC-G40

