JU080SV02-01A
| panel Model | JU080SV02-01A |
|---|---|
| panel Brand | White Brand |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8 inch, 800×600 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| JU080SV02-01A Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Kategorie systému | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Série | JU080SV02 |
| Klíčová slova Desc. | 8 inch, TFT LCM, Highlight screen, 800*600, 800cd/m2, FPC50pins , Industrial LCD panel 262K/16.7M |
| Třída produktů | Graphic LCD Display |
| Štítky produktu | Color TFT-LCD, High Brightness LCD, Sunlight Readable LCD |
| Panelové složení | LCM |
| Rozlišení | 800×600 |
| Poměr stran | 4:3 (W:H) |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Aktivní oblast | 162 (W) × 121.5 (H) mm (A.A) |
| Rozměr obrysu | 183 (W) × 141 (H) mm |
| Max. Hloubka | 6 mm |
| LC Family | TN |
| Polarizér | Transmissive |
| Jas | 800 (Typ.) |
| kontrastní poměr | 500:1 (Typ.) |
| Úhel pohledu | 70/70/50/70 (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 6 o'clock |
| Barvy Částka | 262K/16.7M |
| Typ podsvícení | WLED |
| Typ rozhraní | TTL |
| Rozbočovací kolíky | 50 Pins |
| Dotykový panel | Touch Optional |
| Provozní teplota. | 0 ~ 50 °C |
| Teplota skladování | -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií White Brand JU080SV02-01A.
White Brand JU080SV02-01A jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list White Brand JU080SV02-01A nebo podrobné specifikace White Brand JU080SV02-01A nebo jiných LCD White Brand, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora White Brand JU080SV02-01A na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
White Brand JU080SV02-01A jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list White Brand JU080SV02-01A nebo podrobné specifikace White Brand JU080SV02-01A nebo jiných LCD White Brand, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora White Brand JU080SV02-01A na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "JU080SV02-01A"
- White Brand JU080SV02-01A
- Datasheet JU080SV02-01A
- Obrázek JU080SV02-01A
- Cena JU080SV02-01A
- Distributor JU080SV02-01A
