H546DLK01.0 CELL

| panel Model | H546DLK01.0 CELL |
|---|---|
| panel Brand | AUO |
| descrition | AM-OLED ,5.5 inch, 1080×1920 |
| Typ panelu | AM-OLED |
| H546DLK01.0 CELL Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Rozlišení | 1080(RGB)×1920 , FHD |
| Formát pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Oblast zobrazení | 68.04(W)×120.96(H) mm |
| Otevření obruby | - |
| Velikost obrysu | 70.84(W)×128.01(H) mm |
| Povrch | Hard coating (3H) |
| Jas | 350 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 10000:1 (Min.) (TM) |
| Úhel pohledu | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥1600) |
| Zobrazovací mód | - |
| Nejlepší pohled na | Symmetry |
| Doba odezvy | - |
| Barvy displeje | 16.7M 100% (CIE1931) |
| Typ lampy | self |
| Frekvence | 100Hz |
| Dotyková obrazovka | Embeded Touch |
| Driver IC | COG Built-in RM69071 |
| Hmotnost panelu | - |
| Signální rozhraní | MIPI (4 data lanes) |
| Vstupní napětí | 1.8/3.1/5.8/4.6/-2.9V (Typ.)(IOVCC/VCI/AVDD/OVDD/OVSS) |
| životní prostředí | Operating Temp.: -20 ~ 70 °C ; Storage Temp.: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií AUO H546DLK01.0 CELL.
AUO H546DLK01.0 CELL jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AUO H546DLK01.0 CELL nebo podrobné specifikace AUO H546DLK01.0 CELL nebo jiných LCD AUO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AUO H546DLK01.0 CELL na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
AUO H546DLK01.0 CELL jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AUO H546DLK01.0 CELL nebo podrobné specifikace AUO H546DLK01.0 CELL nebo jiných LCD AUO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AUO H546DLK01.0 CELL na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "H546DLK01.0 CELL"
- AUO H546DLK01.0 CELL
- Datasheet H546DLK01.0 CELL
- Obrázek H546DLK01.0 CELL
- Cena H546DLK01.0 CELL
- Distributor H546DLK01.0 CELL

