H497TLB01

| panel Model | H497TLB01 |
|---|---|
| panel Brand | AUO |
| descrition | AM-OLED ,5.0 inch, 720×1280 |
| Typ panelu | AM-OLED |
| H497TLB01 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Aktivní oblast | 61.92×110.08 mm |
| Obrys | 65.92×118.64×0.87 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 10000 : 1 (Min.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) , CIE1931 100% |
| Úhel pohledu | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥200) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Driver IC | Suggest RM69052 |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií AUO H497TLB01.
AUO H497TLB01 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AUO H497TLB01 nebo podrobné specifikace AUO H497TLB01 nebo jiných LCD AUO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AUO H497TLB01 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
AUO H497TLB01 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AUO H497TLB01 nebo podrobné specifikace AUO H497TLB01 nebo jiných LCD AUO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AUO H497TLB01 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "H497TLB01"
- AUO H497TLB01
- Datasheet H497TLB01
- Obrázek H497TLB01
- Cena H497TLB01
- Distributor H497TLB01
