GPT002A0

| panel Model | GPT002A0 |
|---|---|
| panel Brand | Giantplus |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 1280×800 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| GPT002A0 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Aktivní oblast | 172.8×108 mm |
| Obrys | 198.7×140.6 mm |
| Povrch | Hard coating (7H) |
| kontrastní poměr | 800:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Úhel pohledu | 70/70/70/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Signální rozhraní | LVDS (1 ch, 8-bit) , 26 pins |
| Vstupní napětí | 3.3/3.3/3.3/5.0V (Typ.)(VCC/VEDID/VCC1/VCC2) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií Giantplus GPT002A0.
Giantplus GPT002A0 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Giantplus GPT002A0 nebo podrobné specifikace Giantplus GPT002A0 nebo jiných LCD Giantplus, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Giantplus GPT002A0 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Giantplus GPT002A0 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Giantplus GPT002A0 nebo podrobné specifikace Giantplus GPT002A0 nebo jiných LCD Giantplus, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Giantplus GPT002A0 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "GPT002A0"
- Giantplus GPT002A0
- Datasheet GPT002A0
- Obrázek GPT002A0
- Cena GPT002A0
- Distributor GPT002A0

