GPG24322QS2

| panel Model | GPG24322QS2 |
|---|---|
| panel Brand | Giantplus |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 240×320 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| GPG24322QS2 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 36.72×48.96 mm |
| Obrys | 42.72×60.26 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 200:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 65K/262K , CIE1931 24% |
| Doba odezvy | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | 1S4P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | 16-bit 8080 parallel , 37 pins |
| Vstupní napětí | 2.8V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií Giantplus GPG24322QS2.
Giantplus GPG24322QS2 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Giantplus GPG24322QS2 nebo podrobné specifikace Giantplus GPG24322QS2 nebo jiných LCD Giantplus, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Giantplus GPG24322QS2 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Giantplus GPG24322QS2 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Giantplus GPG24322QS2 nebo podrobné specifikace Giantplus GPG24322QS2 nebo jiných LCD Giantplus, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Giantplus GPG24322QS2 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "GPG24322QS2"
- Giantplus GPG24322QS2
- Datasheet GPG24322QS2
- Obrázek GPG24322QS2
- Cena GPG24322QS2
- Distributor GPG24322QS2

