FG080074DSSWBG01

| panel Model | FG080074DSSWBG01 |
|---|---|
| panel Brand | Data Image |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 800×600 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| FG080074DSSWBG01 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 162×121.5 mm |
| Obrys | 183×141×9.3 mm |
| Povrch | Antiglare |
| kontrastní poměr | 500:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) |
| Doba odezvy | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií Data Image FG080074DSSWBG01.
Data Image FG080074DSSWBG01 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Data Image FG080074DSSWBG01 nebo podrobné specifikace Data Image FG080074DSSWBG01 nebo jiných LCD Data Image, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Data Image FG080074DSSWBG01 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Data Image FG080074DSSWBG01 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Data Image FG080074DSSWBG01 nebo podrobné specifikace Data Image FG080074DSSWBG01 nebo jiných LCD Data Image, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Data Image FG080074DSSWBG01 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "FG080074DSSWBG01"
- Data Image FG080074DSSWBG01
- Datasheet FG080074DSSWBG01
- Obrázek FG080074DSSWBG01
- Cena FG080074DSSWBG01
- Distributor FG080074DSSWBG01

