ET043WQ01-K
| panel Model | ET043WQ01-K |
|---|---|
| panel Brand | Eurotech |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| ET043WQ01-K Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Kategorie systému | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Klíčová slova Desc. | 4.3 inch, 480*272, 40pins, 490nits, RGB interface, TFT Module |
| Třída produktů | Graphic LCD Display |
| Štítky produktu | Color TFT-LCD, Wide Temperature LCD |
| Panelové složení | LCM |
| Rozlišení | 480×272 |
| Poměr stran | 16:9 (W:H) |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Aktivní oblast | 95.04 (W) × 53.86 (H) mm (A.A) |
| Rozměr obrysu | 105.4 (W) × 67.15 (H) mm |
| Max. Hloubka | 2.86 mm |
| LC Family | IPS Family |
| Polarizér | Transmissive |
| Jas | 490 (Typ.) |
| kontrastní poměr | 600:1 (Typ.) |
| Úhel pohledu | 70/70/70/70 (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Barvy Částka | 16.7M |
| Typ podsvícení | WLED |
| Typ rozhraní | TTL |
| Rozbočovací kolíky | 40 Pins |
| Dotykový panel | Without |
| Provozní teplota. | -30 ~ 85 °C |
| Teplota skladování | -40 ~ 90 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií Eurotech ET043WQ01-K.
Eurotech ET043WQ01-K jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Eurotech ET043WQ01-K nebo podrobné specifikace Eurotech ET043WQ01-K nebo jiných LCD Eurotech, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Eurotech ET043WQ01-K na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Eurotech ET043WQ01-K jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Eurotech ET043WQ01-K nebo podrobné specifikace Eurotech ET043WQ01-K nebo jiných LCD Eurotech, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Eurotech ET043WQ01-K na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "ET043WQ01-K"
- Eurotech ET043WQ01-K
- Datasheet ET043WQ01-K
- Obrázek ET043WQ01-K
- Cena ET043WQ01-K
- Distributor ET043WQ01-K
