Přehled
Specifikace
ET028003DMU

ET028003DMU Základní informace
| panel Model | ET028003DMU |
|---|---|
| panel Brand | EDT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.8 inch, 240×320 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| ET028003DMU Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
ET028003DMU Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 240(RGB)×320 (QVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 141 PPI |
| Poměr stran | 3:4 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.060×0.180 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.180×0.180 mm (H×V) |
| Hmotnost | TBD |
| Aktivní oblast | 43.2×57.6 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 44.2×58.6 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 50×69.2 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 3.0±0.1 mm |
| Krajina nebo Portrét | Portrait type |
| Dotykový panel | Without |
ET028003DMU optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 350 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 262K (6-bit) |
| Barevný gamut | 62% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 70/75/75/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 12 o'clock |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.315; Wy:0.330 |
| Bílá variace | 1.25/1.33 (Typ./Max.)(9 points) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
ET028003DMU elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|
ET028003DMU podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Výška lampy | 1S4P |
| Tvar lampy | 4 strings |
| Doba životnosti lampy | 30K(Min.) (Hours) |
| Napětí lampy | 3.3/4.0V (Typ./Max.) |
| Proud lampy | 20mA (Typ.) |
| Typ rozhraní | Included in panel signal interface |
| Deska řidiče lampy | No |
ET028003DMU rozhraní signál
| Kategorie signálů | CPU/RGB/SPI |
|---|---|
| Třída signálu | CPU/RGB/SPI |
| Vstupní napětí pro panel | 2.8/2.8V (IOVCC/VCI) |
| Typ rozhraní | FPC |
