EK070TN93T2
| panel Model | EK070TN93T2 |
|---|---|
| panel Brand | No Brand |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| EK070TN93T2 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 154.08×85.92 mm |
| Obrys | 164.9×100 mm |
| Povrch | Antiglare |
| kontrastní poměr | 500:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) |
| Doba odezvy | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 3S8P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 51 pins |
| Vstupní napětí | 3.3/10.4V (Typ.)(DVDD/AVDD) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií No Brand EK070TN93T2.
No Brand EK070TN93T2 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list No Brand EK070TN93T2 nebo podrobné specifikace No Brand EK070TN93T2 nebo jiných LCD No Brand, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora No Brand EK070TN93T2 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
No Brand EK070TN93T2 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list No Brand EK070TN93T2 nebo podrobné specifikace No Brand EK070TN93T2 nebo jiných LCD No Brand, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora No Brand EK070TN93T2 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "EK070TN93T2"
- No Brand EK070TN93T2
- Datasheet EK070TN93T2
- Obrázek EK070TN93T2
- Cena EK070TN93T2
- Distributor EK070TN93T2

