ED080NA-01A

| panel Model | ED080NA-01A |
|---|---|
| panel Brand | CHIMEI INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 1024×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| ED080NA-01A Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Aktivní oblast | 162.048×121.536 mm |
| Obrys | 203.6×153.1×5.46 mm |
| Povrch | Hard coating (7H) |
| kontrastní poměr | 700:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 50% |
| Úhel pohledu | 75/75/75/75 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Signální rozhraní | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 40 pins |
| Vstupní napětí | 3.3/11.5/22/-7V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií CHIMEI INNOLUX ED080NA-01A.
CHIMEI INNOLUX ED080NA-01A jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CHIMEI INNOLUX ED080NA-01A nebo podrobné specifikace CHIMEI INNOLUX ED080NA-01A nebo jiných LCD CHIMEI INNOLUX, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CHIMEI INNOLUX ED080NA-01A na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
CHIMEI INNOLUX ED080NA-01A jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CHIMEI INNOLUX ED080NA-01A nebo podrobné specifikace CHIMEI INNOLUX ED080NA-01A nebo jiných LCD CHIMEI INNOLUX, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CHIMEI INNOLUX ED080NA-01A na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "ED080NA-01A"
- CHIMEI INNOLUX ED080NA-01A
- Datasheet ED080NA-01A
- Obrázek ED080NA-01A
- Cena ED080NA-01A
- Distributor ED080NA-01A

