ED060XCD

| panel Model | ED060XCD |
|---|---|
| panel Brand | E Ink |
| descrition | EPD ,6 inch, 758×1024 |
| Typ panelu | EPD |
| ED060XCD Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Formát pixelů | 758×1024 |
| Aktivní oblast | 90.58(H)×122.368(V) mm |
| Luminance | - |
| Zobrazit směr | - |
| Úhel pohledu | - |
| Podpora barvy | Grayscale |
| Hmotnost | 28.0±3.0g |
| Snímková frekvence | 85Hz |
| Konfigurace | Rectangle |
| Dim. | 101.8(H)×138.4(V) ×1.1(D) mm |
| kontrastní poměr | 15:1 (Typ.) (RF) |
| Doba odezvy | - |
| Pracovní režim | - |
| Zdroj světla | No B/L , W/O Driver |
| Dotykový panel | Without |
| Typ rozhraní | 34 pins Parallel Data (8-bit) , FPC |
| životní prostředí | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -25 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií E Ink ED060XCD.
E Ink ED060XCD jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list E Ink ED060XCD nebo podrobné specifikace E Ink ED060XCD nebo jiných LCD E Ink, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora E Ink ED060XCD na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
E Ink ED060XCD jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list E Ink ED060XCD nebo podrobné specifikace E Ink ED060XCD nebo jiných LCD E Ink, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora E Ink ED060XCD na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "ED060XCD"
- E Ink ED060XCD
- Datasheet ED060XCD
- Obrázek ED060XCD
- Cena ED060XCD
- Distributor ED060XCD

