DMC-20481NY-LY-BJE-BMN

| panel Model | DMC-20481NY-LY-BJE-BMN |
|---|---|
| panel Brand | Kyocera |
| descrition | STN-LCD ,2.9 inch, 20×4 |
| Typ panelu | STN-LCD |
| DMC-20481NY-LY-BJE-BMN Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | STN, Yellow/Green (Positive), Transmissive |
| Zobrazit písma | 5×8 dots |
| Velikost znaků | 2.95×4.75 mm |
| Rozteč znaků | 3.55×5.35 mm |
| Aktivní oblast | 70.4×20.8 mm |
| Obrys | 98.5×61×15.6 mm |
| kontrastní poměr | 8:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | Monochrome |
| Doba odezvy | 180/140 (Typ.)(Tr/Td) |
| Typ lampy | YG-LED Without Driver |
| Signální rozhraní | Parallel Data (8-bit) , 16 pins |
| Vstupní napětí | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií Kyocera DMC-20481NY-LY-BJE-BMN.
Kyocera DMC-20481NY-LY-BJE-BMN jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Kyocera DMC-20481NY-LY-BJE-BMN nebo podrobné specifikace Kyocera DMC-20481NY-LY-BJE-BMN nebo jiných LCD Kyocera, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Kyocera DMC-20481NY-LY-BJE-BMN na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Kyocera DMC-20481NY-LY-BJE-BMN jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Kyocera DMC-20481NY-LY-BJE-BMN nebo podrobné specifikace Kyocera DMC-20481NY-LY-BJE-BMN nebo jiných LCD Kyocera, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Kyocera DMC-20481NY-LY-BJE-BMN na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "DMC-20481NY-LY-BJE-BMN"
- Kyocera DMC-20481NY-LY-BJE-BMN
- Datasheet DMC-20481NY-LY-BJE-BMN
- Obrázek DMC-20481NY-LY-BJE-BMN
- Cena DMC-20481NY-LY-BJE-BMN
- Distributor DMC-20481NY-LY-BJE-BMN

