DJ070IA-07A

| panel Model | DJ070IA-07A |
|---|---|
| panel Brand | INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7 inch, 800×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| DJ070IA-07A Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Formát pixelů | 800(RGB)×480 [WVGA] |
| Konfigurace | RGB Vertical Stripe |
| Aktivní oblast | 152.4(H)×91.44(V) mm |
| Dim. | 158.4(H)×102.54(V) ×1(D) mm |
| Oblast rámu | - |
| Léčba | Without Polarizer |
| Luminance | 0 cd/m² |
| kontrastní poměr | 900:1 (Typ.) (TM) |
| Zobrazit směr | - |
| Doba odezvy | - |
| Úhel pohledu | - |
| Pracovní režim | AAS, Normally Black, Transmissive |
| Tloušťka desky | 0.50+0.50 mm |
| Přenos | 4.31% (Typ.) |
| Podpora barvy | 16.7M |
| Zdroj světla | No B/L |
| Snímková frekvence | - |
| Dotykový panel | Without |
| D-IC detail | COG Suggest HX5238A + HX8660B |
| Typ rozhraní | Parallel RGB |
| životní prostředí | Operating Temperature: -30 ~ 80 °C ; Storage Temperature: -40 ~ 90 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií INNOLUX DJ070IA-07A.
INNOLUX DJ070IA-07A jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list INNOLUX DJ070IA-07A nebo podrobné specifikace INNOLUX DJ070IA-07A nebo jiných LCD INNOLUX, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora INNOLUX DJ070IA-07A na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
INNOLUX DJ070IA-07A jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list INNOLUX DJ070IA-07A nebo podrobné specifikace INNOLUX DJ070IA-07A nebo jiných LCD INNOLUX, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora INNOLUX DJ070IA-07A na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "DJ070IA-07A"
- INNOLUX DJ070IA-07A
- Datasheet DJ070IA-07A
- Obrázek DJ070IA-07A
- Cena DJ070IA-07A
- Distributor DJ070IA-07A

