DBT101IIE40L12
| panel Model | DBT101IIE40L12 |
|---|---|
| panel Brand | DUOBOND |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×800 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| DBT101IIE40L12 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Kategorie systému | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Klíčová slova Desc. | 10.1inch high brightness lcd, 1280*800, 1200nit, LVDS 40pin |
| Třída produktů | Graphic LCD Display |
| Štítky produktu | High Brightness LCD, Sunlight Readable LCD |
| Panelové složení | LCM |
| Rozlišení | 1280×800 |
| Poměr stran | 16:10 (W:H) |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Aktivní oblast | 216.96 (W) × 135.6 (H) mm (A.A) |
| Rozměr obrysu | 229.46 (W) × 149.1 (H) mm |
| Max. Hloubka | 4.8 mm |
| LC Family | IPS Family |
| Polarizér | Transmissive |
| Jas | 1200 (Typ.) |
| kontrastní poměr | 800:1 (Typ.) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Barvy Částka | 16.7M |
| Typ podsvícení | WLED |
| Typ rozhraní | LVDS |
| Rozbočovací kolíky | 40 Pins |
| Dotykový panel | Without |
| Provozní teplota. | -20 ~ 70 °C |
| Teplota skladování | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií DUOBOND DBT101IIE40L12.
DUOBOND DBT101IIE40L12 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list DUOBOND DBT101IIE40L12 nebo podrobné specifikace DUOBOND DBT101IIE40L12 nebo jiných LCD DUOBOND, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora DUOBOND DBT101IIE40L12 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
DUOBOND DBT101IIE40L12 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list DUOBOND DBT101IIE40L12 nebo podrobné specifikace DUOBOND DBT101IIE40L12 nebo jiných LCD DUOBOND, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora DUOBOND DBT101IIE40L12 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "DBT101IIE40L12"
- DUOBOND DBT101IIE40L12
- Datasheet DBT101IIE40L12
- Obrázek DBT101IIE40L12
- Cena DBT101IIE40L12
- Distributor DBT101IIE40L12
