CT022TN04 V.1

| panel Model | CT022TN04 V.1 |
|---|---|
| panel Brand | INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 176×220 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| CT022TN04 V.1 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 33.48×44.64 mm |
| Obrys | 38.84×58 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 200:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K |
| Doba odezvy | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | |
| Typ lampy | 1S4P WLED |
| Signální rozhraní | CPU/RGB |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií INNOLUX CT022TN04 V.1.
INNOLUX CT022TN04 V.1 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list INNOLUX CT022TN04 V.1 nebo podrobné specifikace INNOLUX CT022TN04 V.1 nebo jiných LCD INNOLUX, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora INNOLUX CT022TN04 V.1 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
INNOLUX CT022TN04 V.1 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list INNOLUX CT022TN04 V.1 nebo podrobné specifikace INNOLUX CT022TN04 V.1 nebo jiných LCD INNOLUX, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora INNOLUX CT022TN04 V.1 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "CT022TN04 V.1"
- INNOLUX CT022TN04 V.1
- Datasheet CT022TN04 V.1
- Obrázek CT022TN04 V.1
- Cena CT022TN04 V.1
- Distributor CT022TN04 V.1

