Přehled
Specifikace
CLAF047LD42 TXX

CLAF047LD42 TXX Základní informace
| panel Model | CLAF047LD42 TXX |
|---|---|
| panel Brand | CPT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,4.6 inch, 540×960 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| CLAF047LD42 TXX Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -45 ~ 85 °C |
| Skladovací teplota | -55 ~ 110 °C |
CLAF047LD42 TXX Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 540(RGB)×960 (qHD) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 236 PPI |
| Poměr stran | 9:16 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.0358×0.1074 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1074×0.1074 mm (H×V) |
| Povrch | Without Polarizer |
| Aktivní oblast | 58×103.104 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 60.796×111 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 0.4 (Typ.) mm |
| Krajina nebo Portrét | Portrait type |
| Dotykový panel | Without |
CLAF047LD42 TXX optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | FFS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 0 cd/m² |
| kontrastní poměr | 900 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 16.7M (8-bit) |
| Barevný gamut | 70% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Transmisivita | 3.8% (Typ.)(with Polarizer) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
CLAF047LD42 TXX elektronika Feature
| Driver IC | COG Suggest HX8389-C |
|---|
CLAF047LD42 TXX podsvícení System
| Typ lampy | No B/L |
|---|
