CLAB215FA06 CW

| panel Model | CLAB215FA06 CW |
|---|---|
| panel Brand | CPT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,21.5 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| CLAB215FA06 CW Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Formát pixelů | 1920(RGB)×1080 [FHD] |
| Aktivní oblast | 476.64(H)×268.11(V) mm |
| Oblast rámu | - |
| Luminance | 0 cd/m² |
| Zobrazit směr | 6 o'clock |
| Úhel pohledu | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Tloušťka desky | 0.50+0.50 mm |
| Podpora barvy | 16.7M |
| Hmotnost | - |
| Snímková frekvence | 60Hz |
| Konfigurace | RGB Vertical Stripe |
| Dim. | 488.5(H)×282.5(V) ×1.3(D) mm |
| Léčba | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Doba odezvy | 5 (Typ.)(Tr+Td) |
| Pracovní režim | TN, Normally White, Transmissive |
| Přenos | 5.6% (Typ.)(with Polarizer) |
| Zdroj světla | No B/L |
| Dotykový panel | Without |
| Typ rozhraní | 30 pins LVDS (2 ch, 8-bit) , Connector |
| Zdroj napájení | 5.0V (Typ.) |
| životní prostředí | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií CPT CLAB215FA06 CW.
CPT CLAB215FA06 CW jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CPT CLAB215FA06 CW nebo podrobné specifikace CPT CLAB215FA06 CW nebo jiných LCD CPT, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CPT CLAB215FA06 CW na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
CPT CLAB215FA06 CW jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CPT CLAB215FA06 CW nebo podrobné specifikace CPT CLAB215FA06 CW nebo jiných LCD CPT, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CPT CLAB215FA06 CW na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "CLAB215FA06 CW"
- CPT CLAB215FA06 CW
- Datasheet CLAB215FA06 CW
- Obrázek CLAB215FA06 CW
- Cena CLAB215FA06 CW
- Distributor CLAB215FA06 CW

