CLAA215FA01 V2

| panel Model | CLAA215FA01 V2 |
|---|---|
| panel Brand | CPT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,21.5 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| CLAA215FA01 V2 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 476.64×268.11 mm |
| Obrys | 495.6×292.2×17.5 mm |
| Povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 1000:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 72% |
| Doba odezvy | 5 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Signální rozhraní | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Vstupní napětí | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií CPT CLAA215FA01 V2.
CPT CLAA215FA01 V2 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CPT CLAA215FA01 V2 nebo podrobné specifikace CPT CLAA215FA01 V2 nebo jiných LCD CPT, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CPT CLAA215FA01 V2 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA215FA01 V2 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CPT CLAA215FA01 V2 nebo podrobné specifikace CPT CLAA215FA01 V2 nebo jiných LCD CPT, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CPT CLAA215FA01 V2 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "CLAA215FA01 V2"
- CPT CLAA215FA01 V2
- Datasheet CLAA215FA01 V2
- Obrázek CLAA215FA01 V2
- Cena CLAA215FA01 V2
- Distributor CLAA215FA01 V2

