Přehled
Specifikace
CLAA170EC01

CLAA170EC01 Základní informace
| panel Model | CLAA170EC01 |
|---|---|
| panel Brand | CPT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,17.0 inch, 1280×1024 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| CLAA170EC01 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -30 ~ 80 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
CLAA170EC01 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 1280(RGB)×1024 (SXGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 96 PPI |
| Poměr stran | 5:4 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.088×0.264 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.264×0.264 mm (H×V) |
| Hmotnost | 1.1Kgs (Typ.) |
| Povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Aktivní oblast | 337.92×270.336 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 343.3×275.7 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 358.5×296.5 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 13.4 (Max.) mm |
| Otvory a konzoly | Side mounting holes (4-M3) on left, right bezel |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
CLAA170EC01 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 450 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 700 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 16.7M (8-bit) |
| Barevný gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 80/80/70/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Sluneční světlo čitelné | N |
CLAA170EC01 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | No |
CLAA170EC01 podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Výška lampy | 7S4P |
| Tvar lampy | 4 strings |
| Doba životnosti lampy | 50K(Typ.) (Hours) |
| Napětí lampy | 21.7V (Typ.) |
| Proud lampy | 110mA (Typ.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Deska řidiče lampy | 12/14W (Typ./Max.) |
CLAA170EC01 rozhraní signál
| Kategorie signálů | LVDS |
|---|---|
| Třída signálu | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 5.0V (Typ.) |
| Vstupní proud pro panel | 290/500mA (Typ./Max.) |
| Spotřeba energie na panelu | 1.4/1.8W (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Signální rozhraní | STARCONN - 093G30-B2001A-M4, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
