Přehled
Specifikace
B156ZAN02.0

B156ZAN02.0 Základní informace
| panel Model | B156ZAN02.0 |
|---|---|
| panel Brand | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 3840×2160 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| B156ZAN02.0 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Alias | - |
| Teplota skladování | -20 ~~ 60 °C |
| Provozní teplota. | 0 ~~ 50 °C |
| Vibrace | - |
B156ZAN02.0 Mechanické vlastnosti
| Alias | - |
|---|---|
| Teplota skladování | -20 ~~ 60 °C |
| Provozní teplota. | 0 ~~ 50 °C |
| Vibrace | - |
| Rozlišení | 3840(RGB)×2160, UHD |
| Rozteč bodů (mm) | - |
| Formát pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Rozteč pixelů (mm) | - |
| Styl formuláře | Flat Rectangle |
| Tvar obrysu | - |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Orientace | - |
B156ZAN02.0 optické vlastnosti
| Alias | - |
|---|---|
| Teplota skladování | -20 ~~ 60 °C |
| Provozní teplota. | 0 ~~ 50 °C |
| Vibrace | - |
| Rozlišení | 3840(RGB)×2160, UHD |
| Rozteč bodů (mm) | - |
| Formát pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Rozteč pixelů (mm) | - |
| Styl formuláře | Flat Rectangle |
| Tvar obrysu | - |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Orientace | - |
| Jas (cd / m²) | - |
| kontrastní poměr | - |
| Úhel pohledu | - |
| Zobrazovací mód | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Nejlepší pohled na | - |
| Odpověď (ms) | - |
| Bílá souřadnice | - |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) |
B156ZAN02.0 rozhraní signál
| Alias | - |
|---|---|
| Teplota skladování | -20 ~~ 60 °C |
| Provozní teplota. | 0 ~~ 50 °C |
| Vibrace | - |
| Rozlišení | 3840(RGB)×2160, UHD |
| Rozteč bodů (mm) | - |
| Formát pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Rozteč pixelů (mm) | - |
| Styl formuláře | Flat Rectangle |
| Tvar obrysu | - |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Orientace | - |
| Jas (cd / m²) | - |
| kontrastní poměr | - |
| Úhel pohledu | - |
| Zobrazovací mód | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Nejlepší pohled na | - |
| Odpověď (ms) | - |
| Bílá souřadnice | - |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) |
| Typ signálu | eDP (4 Lanes) |
| Signální napětí | - |
B156ZAN02.0 podsvícení System
| Alias | - |
|---|---|
| Teplota skladování | -20 ~~ 60 °C |
| Provozní teplota. | 0 ~~ 50 °C |
| Vibrace | - |
| Rozlišení | 3840(RGB)×2160, UHD |
| Rozteč bodů (mm) | - |
| Formát pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Rozteč pixelů (mm) | - |
| Styl formuláře | Flat Rectangle |
| Tvar obrysu | - |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Orientace | - |
| Jas (cd / m²) | - |
| kontrastní poměr | - |
| Úhel pohledu | - |
| Zobrazovací mód | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Nejlepší pohled na | - |
| Odpověď (ms) | - |
| Bílá souřadnice | - |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) |
| Typ signálu | eDP (4 Lanes) |
| Signální napětí | - |
| Tvar | - |
| Pozice | Edge light type |
| Výměna, nahrazení | - |
| Množství | - |
| Život | - |
