B150XG02

| panel Model | B150XG02 |
|---|---|
| panel Brand | AU Optronics |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| B150XG02 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 304.1×228.1 mm |
| Obrys | 317.3×242×6.4 mm |
| Tvar tvaru | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 300:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) |
| Doba odezvy | 18/7 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 40/40/10/30 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 1 pcs CCFL |
| Signální rozhraní | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií AU Optronics B150XG02.
AU Optronics B150XG02 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AU Optronics B150XG02 nebo podrobné specifikace AU Optronics B150XG02 nebo jiných LCD AU Optronics, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AU Optronics B150XG02 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
AU Optronics B150XG02 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AU Optronics B150XG02 nebo podrobné specifikace AU Optronics B150XG02 nebo jiných LCD AU Optronics, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AU Optronics B150XG02 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "B150XG02"
- AU Optronics B150XG02
- Datasheet B150XG02
- Obrázek B150XG02
- Cena B150XG02
- Distributor B150XG02

