Přehled
Specifikace
B101EAN02.2

B101EAN02.2 Základní informace
| panel Model | B101EAN02.2 |
|---|---|
| panel Brand | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 800×1280 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| B101EAN02.2 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | 0 ~ 50 °C |
| Skladovací teplota | -20 ~ 60 °C |
B101EAN02.2 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 800(RGB)×1280 (WXGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 150 PPI |
| Poměr stran | 10:16 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.0564×0.1692 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1692×0.1692 mm (H×V) |
| Hmotnost | 152g (Max.) |
| Povrch | Glare (Haze 0%), Antireflection |
| Aktivní oblast | 135.36×216.576 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 142×228.5 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 2.6 (Typ.) mm |
| Otvory a konzoly | Without |
| Krajina nebo Portrét | Portrait type |
| Dotykový panel | Without |
B101EAN02.2 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | AHVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 350 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 16.7M (8-bit) |
| Barevný gamut | 60% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.300; Wy:0.320 |
| Bílá variace | 1.25/1.33 (Max.)(5/13 points) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
B101EAN02.2 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | No |
| Celková spotřeba energie | 2.22W (Max.) |
B101EAN02.2 podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Doba životnosti lampy | 15K(Min.) (Hours) |
| Napětí lampy | 19.6/20.65/22.4V (Min./Typ./Max.) |
| Proud lampy | 21mA (Typ.) |
| Spotřeba energie lampy | 1.8W (Max.) |
| Typ rozhraní | Included in panel signal interface |
| Deska řidiče lampy | No |
B101EAN02.2 rozhraní signál
| Kategorie signálů | LVDS |
|---|---|
| Třída signálu | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 3.3V (Typ.) |
| Vstupní proud pro panel | 121mA (Max.) |
| Spotřeba energie na panelu | 0.40W (Max.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Signální rozhraní | HRS - FH26W-39S-0.3SHW, Pitch:0.3 mm, Pin:39 pins |
