Přehled
Specifikace
B080UAN02.0

B080UAN02.0 Základní informace
| panel Model | B080UAN02.0 |
|---|---|
| panel Brand | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 1200×1920 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| B080UAN02.0 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
B080UAN02.0 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 1200(RGB)×1920 (WUXGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 283 PPI |
| Poměr stran | 10:16 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.0299×0.0897 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.0897×0.0897 mm (H×V) |
| Hmotnost | 80g (Max.) |
| Povrch | Antiglare |
| Aktivní oblast | 107.64×172.224 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 3.95 (Max.) mm |
| Krajina nebo Portrét | Portrait type |
| Dotykový panel | Without |
B080UAN02.0 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | AHVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 400 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 16.7M (8-bit) |
| Barevný gamut | 60% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 27 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Sluneční světlo čitelné | N |
B080UAN02.0 elektronika Feature
| Celková spotřeba energie | 1.67W (Max.) |
|---|
B080UAN02.0 podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
B080UAN02.0 rozhraní signál
| Kategorie signálů | MIPI |
|---|---|
| Třída signálu | MIPI (4 data lanes) |
| Typ rozhraní | Connector |
