AM640480ETMCW00

| panel Model | AM640480ETMCW00 |
|---|---|
| panel Brand | AMPIRE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| AM640480ETMCW00 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | Normally Black, Reflective |
| Aktivní oblast | 211.2×158.4 mm |
| Obrys | 225.5×176.3 mm |
| Povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) , CIE1931 62% |
| Doba odezvy | 14/9 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signální rozhraní | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 31 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií AMPIRE AM640480ETMCW00.
AMPIRE AM640480ETMCW00 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AMPIRE AM640480ETMCW00 nebo podrobné specifikace AMPIRE AM640480ETMCW00 nebo jiných LCD AMPIRE, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AMPIRE AM640480ETMCW00 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
AMPIRE AM640480ETMCW00 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AMPIRE AM640480ETMCW00 nebo podrobné specifikace AMPIRE AM640480ETMCW00 nebo jiných LCD AMPIRE, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AMPIRE AM640480ETMCW00 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "AM640480ETMCW00"
- AMPIRE AM640480ETMCW00
- Datasheet AM640480ETMCW00
- Obrázek AM640480ETMCW00
- Cena AM640480ETMCW00
- Distributor AM640480ETMCW00

