AM-800600LTNQW-00H-F

| panel Model | AM-800600LTNQW-00H-F |
|---|---|
| panel Brand | AMPIRE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| AM-800600LTNQW-00H-F Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 211.2×158.4 mm |
| Obrys | 236×176.9 mm |
| Povrch | Reflection 2.0% (Max.) |
| kontrastní poměr | 400:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) , CIE1931 51% |
| Doba odezvy | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 65/65/45/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 6S6P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií AMPIRE AM-800600LTNQW-00H-F.
AMPIRE AM-800600LTNQW-00H-F jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AMPIRE AM-800600LTNQW-00H-F nebo podrobné specifikace AMPIRE AM-800600LTNQW-00H-F nebo jiných LCD AMPIRE, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AMPIRE AM-800600LTNQW-00H-F na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
AMPIRE AM-800600LTNQW-00H-F jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AMPIRE AM-800600LTNQW-00H-F nebo podrobné specifikace AMPIRE AM-800600LTNQW-00H-F nebo jiných LCD AMPIRE, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AMPIRE AM-800600LTNQW-00H-F na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "AM-800600LTNQW-00H-F"
- AMPIRE AM-800600LTNQW-00H-F
- Datasheet AM-800600LTNQW-00H-F
- Obrázek AM-800600LTNQW-00H-F
- Cena AM-800600LTNQW-00H-F
- Distributor AM-800600LTNQW-00H-F

