AA104VC02

| panel Model | AA104VC02 |
|---|---|
| panel Brand | Mitsubishi |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| AA104VC02 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 211.2×158.4 mm |
| Obrys | 243×181.6×12.7 mm |
| Povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 500:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) |
| Doba odezvy | 10/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 65/65/45/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signální rozhraní | CMOS (1 ch, 6-bit) , 31 pins |
| Vstupní napětí | 3.3/5.0V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií Mitsubishi AA104VC02.
Mitsubishi AA104VC02 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Mitsubishi AA104VC02 nebo podrobné specifikace Mitsubishi AA104VC02 nebo jiných LCD Mitsubishi, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Mitsubishi AA104VC02 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA104VC02 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Mitsubishi AA104VC02 nebo podrobné specifikace Mitsubishi AA104VC02 nebo jiných LCD Mitsubishi, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Mitsubishi AA104VC02 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "AA104VC02"
- Mitsubishi AA104VC02
- Datasheet AA104VC02
- Obrázek AA104VC02
- Cena AA104VC02
- Distributor AA104VC02
