AA070ME01CDA11

| panel Model | AA070ME01CDA11 |
|---|---|
| panel Brand | Mitsubishi |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7 inch, 800×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| AA070ME01CDA11 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Počet pixelů | 800(RGB)×480 (WVGA) |
| Aktivní plocha (mm) | 152.4 × 91.44 (H×V) |
| Plocha rámu (mm) | - |
| Luminance | 800 (Typ.)(cd/m²) |
| Úhel pohledu | 80/80/80/60 (Typ.)(CR≥10) |
| Dobrý pohled na | - |
| Barevná hloubka | 262K/16.7M 54% (CIE1931) |
| Hmotnost | 350g |
| Obnovovací frekvence | 60Hz |
| Uspořádání | RGB Vertical Stripe |
| Obrys (mm) | 189.8 × 129.7 × 14.6 (H×V×D) |
| Léčba | Clear, Hard coating (5H) |
| kontrastní poměr | 600 : 1 (Typ.) (TM) |
| Pracovní režim | TN, Normally White, Transmissive |
| Odezva | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Podsvícení | WLED , 100K hours , With LED Driver |
| Dotyková obrazovka | PCAP |
| Typ signálu | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , Connector , 20 pins |
| Napájecí zdroj | 3.3V (Typ.) |
| Max. Hodnocení | Storage Temp.: -30 ~ 80 °C Operating Temp.: -30 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií Mitsubishi AA070ME01CDA11.
Mitsubishi AA070ME01CDA11 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Mitsubishi AA070ME01CDA11 nebo podrobné specifikace Mitsubishi AA070ME01CDA11 nebo jiných LCD Mitsubishi, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Mitsubishi AA070ME01CDA11 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA070ME01CDA11 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Mitsubishi AA070ME01CDA11 nebo podrobné specifikace Mitsubishi AA070ME01CDA11 nebo jiných LCD Mitsubishi, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Mitsubishi AA070ME01CDA11 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "AA070ME01CDA11"
- Mitsubishi AA070ME01CDA11
- Datasheet AA070ME01CDA11
- Obrázek AA070ME01CDA11
- Cena AA070ME01CDA11
- Distributor AA070ME01CDA11

