AA050MH01--T1

| panel Model | AA050MH01--T1 |
|---|---|
| panel Brand | Mitsubishi |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| AA050MH01--T1 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivní oblast | 108×64.8 mm |
| Obrys | 118.5×77.8 mm |
| Povrch | Clear, Antireflection |
| kontrastní poměr | 950:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Doba odezvy | 12/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | WLED |
| Signální rozhraní | CMOS (1 ch, 8-bit) |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií Mitsubishi AA050MH01--T1.
Mitsubishi AA050MH01--T1 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Mitsubishi AA050MH01--T1 nebo podrobné specifikace Mitsubishi AA050MH01--T1 nebo jiných LCD Mitsubishi, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Mitsubishi AA050MH01--T1 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA050MH01--T1 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Mitsubishi AA050MH01--T1 nebo podrobné specifikace Mitsubishi AA050MH01--T1 nebo jiných LCD Mitsubishi, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Mitsubishi AA050MH01--T1 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "AA050MH01--T1"
- Mitsubishi AA050MH01--T1
- Datasheet AA050MH01--T1
- Obrázek AA050MH01--T1
- Cena AA050MH01--T1
- Distributor AA050MH01--T1

