A035QN04 V0

| panel Model | A035QN04 V0 |
|---|---|
| panel Brand | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| A035QN04 V0 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 70.08×52.56 mm |
| Obrys | 76.9×63.9×4.27 mm |
| Povrch | Hard coating |
| kontrastní poměr | 300:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) |
| Doba odezvy | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 60/60/50/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 6S1P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | Serial RGB (8-bit) + SPI , 50 pins |
| Vstupní napětí | 3.3/3.3V (Typ.)(VDD/VDDIO) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií AUO A035QN04 V0.
AUO A035QN04 V0 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AUO A035QN04 V0 nebo podrobné specifikace AUO A035QN04 V0 nebo jiných LCD AUO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AUO A035QN04 V0 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
AUO A035QN04 V0 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list AUO A035QN04 V0 nebo podrobné specifikace AUO A035QN04 V0 nebo jiných LCD AUO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora AUO A035QN04 V0 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "A035QN04 V0"
- AUO A035QN04 V0
- Datasheet A035QN04 V0
- Obrázek A035QN04 V0
- Cena A035QN04 V0
- Distributor A035QN04 V0

