Přehled
Specifikace
ZJ070NA-03E

ZJ070NA-03E Základní informace
| panel Model | ZJ070NA-03E |
|---|---|
| panel Brand | CHIMEI INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| ZJ070NA-03E Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 85 °C |
| Poznámky | 3 in 1 FPC |
ZJ070NA-03E Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 134 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.0642×0.1790 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1926×0.1790 mm (H×V) |
| Hmotnost | 121g (Typ.) |
| Povrch | Antiglare |
| Aktivní oblast | 154.08×85.92 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 156.7×89.1 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 164.9×100 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 3.35±0.2 mm |
| Otvory a konzoly | Without |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
ZJ070NA-03E optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 450 cd/m² (Min.) |
| kontrastní poměr | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 16.7M (8-bit) |
| Barevný gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 6 o'clock |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Bílá variace | 1.33/1.43 (Typ./Max.)(9 points) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
ZJ070NA-03E elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | Yes (U/D, L/R) |
| Celková spotřeba energie | 2.08W (Typ.) |
| Driver IC | Built-in HX8264 + HX8664 |
ZJ070NA-03E podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Výška lampy | 3S9P |
| Tvar lampy | Array |
| Doba životnosti lampy | 20K(Min.) (Hours) |
| Napětí lampy | 8.7/9.3/9.9V (Min./Typ./Max.) |
| Proud lampy | 170/180/200mA (Min./Typ./Max.) |
| Spotřeba energie lampy | 1.68W (Typ.) |
| Typ rozhraní | Included in panel signal interface |
| Deska řidiče lampy | No |
ZJ070NA-03E rozhraní signál
| Kategorie signálů | TTL |
|---|---|
| Třída signálu | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 3.3V (Typ.) |
| Vstupní proud pro panel | 120/156mA (Typ./Max.) |
| Spotřeba energie na panelu | 0.4W (Typ.) |
| Napětí pro signály na displeji | 0≤VIL≤0.3DVDD; 0.7DVDD≤VIH≤DVDD |
| Typ rozhraní | FPC |
