YX070DK02

| panel Model | YX070DK02 |
|---|---|
| panel Brand | SEBO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| YX070DK02 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 152.4×91.44 mm |
| Obrys | 165×104×5.8 mm |
| Povrch | Antiglare |
| kontrastní poměr | 500:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) |
| Doba odezvy | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 3S9P WLED Embedded (LED Driver) |
| Signální rozhraní | TTL (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií SEBO YX070DK02.
SEBO YX070DK02 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SEBO YX070DK02 nebo podrobné specifikace SEBO YX070DK02 nebo jiných LCD SEBO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SEBO YX070DK02 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
SEBO YX070DK02 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SEBO YX070DK02 nebo podrobné specifikace SEBO YX070DK02 nebo jiných LCD SEBO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SEBO YX070DK02 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "YX070DK02"
- SEBO YX070DK02
- Datasheet YX070DK02
- Obrázek YX070DK02
- Cena YX070DK02
- Distributor YX070DK02
