Přehled
Specifikace
VG-6428TSWAG03

VG-6428TSWAG03 Základní informace
| panel Model | VG-6428TSWAG03 |
|---|---|
| panel Brand | WiseChip |
| descrition | PM-OLED ,0.96 inch, 64×128 |
| Typ panelu | PM-OLED |
| VG-6428TSWAG03 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -40 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -40 ~ 85 °C |
VG-6428TSWAG03 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 64×128 |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | Rectangle |
| Hustota pixelů | 149 PPI |
| Poměr stran | 1:2 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.170×0.170 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.170×0.170 mm (H×V) |
| Hmotnost | 0.96±0.09g |
| Aktivní oblast | 10.86×21.74 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 14×28 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 1.2±0.1 mm |
| Krajina nebo Portrét | Portrait type |
| Dotykový panel | Without |
VG-6428TSWAG03 optické vlastnosti
| Jas | 250 cd/m² (Typ.) |
|---|---|
| kontrastní poměr | 10000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | Mono(White) (1-bit) |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.290; Wy:0.330 |
| Sluneční světlo čitelné | N |
VG-6428TSWAG03 elektronika Feature
| Driver IC | COG Built-in SH1107 |
|---|---|
| Metoda řízení | Duty: 1/64 |
VG-6428TSWAG03 podsvícení System
| Typ lampy | self |
|---|---|
| Doba životnosti lampy | 5K(Min.) (Hours) |
VG-6428TSWAG03 rozhraní signál
| Kategorie signálů | SPI/I²C |
|---|---|
| Třída signálu | 4-wire SPI, I²C |
| Vstupní napětí pro panel | 3.0/9.0V (Typ.)(VDD/VPP) |
| Vstupní proud pro panel | 110/18.1mA (Typ.)(IDD/IPP) |
| Typ rozhraní | FPC |
