Přehled
Specifikace
VG-2864HLBEG01

VG-2864HLBEG01 Základní informace
| panel Model | VG-2864HLBEG01 |
|---|---|
| panel Brand | WiseChip |
| descrition | PM-OLED ,0.96 inch, 128×64 |
| Typ panelu | PM-OLED |
| VG-2864HLBEG01 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
VG-2864HLBEG01 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 128×64 |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | Rectangle |
| Hustota pixelů | 149 PPI |
| Poměr stran | 2:1 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.170×0.170 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.170×0.170 mm (H×V) |
| Aktivní oblast | 21.744×10.864 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 23.744×12.864 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 26.7×19.26 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 1.4±0.1 mm |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
VG-2864HLBEG01 optické vlastnosti
| Barva zobrazení | Mono(Blue) () |
|---|---|
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Sluneční světlo čitelné | N |
VG-2864HLBEG01 elektronika Feature
| Driver IC | COG Built-in SSD1306 |
|---|
VG-2864HLBEG01 podsvícení System
| Typ lampy | self |
|---|
VG-2864HLBEG01 rozhraní signál
| Kategorie signálů | CPU/SPI/I²C |
|---|---|
| Třída signálu | 8-bit 6800/8080 parallel, 3/4-wire SPI, I²C |
| Typ rozhraní | FPC |
