VG-2832KSWEG28

| panel Model | VG-2832KSWEG28 |
|---|---|
| panel Brand | WiseChip |
| descrition | PM-OLED ,0.91 inch, 128×32 |
| Typ panelu | PM-OLED |
| VG-2832KSWEG28 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Aktivní oblast | 22.384×5.584 mm |
| Obrys | 30×11.5×1.3 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 10000 : 1 (Min.) |
| Barvy displeje | Mono(White) |
| Úhel pohledu | |
| Driver IC | COG Built-in SSD1306 |
| Signální rozhraní | 4-wire SPI , 15 pins |
| Vstupní napětí | 2.8/7.5V (Typ.)(VDD/VCC) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií WiseChip VG-2832KSWEG28.
WiseChip VG-2832KSWEG28 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list WiseChip VG-2832KSWEG28 nebo podrobné specifikace WiseChip VG-2832KSWEG28 nebo jiných LCD WiseChip, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora WiseChip VG-2832KSWEG28 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
WiseChip VG-2832KSWEG28 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list WiseChip VG-2832KSWEG28 nebo podrobné specifikace WiseChip VG-2832KSWEG28 nebo jiných LCD WiseChip, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora WiseChip VG-2832KSWEG28 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "VG-2832KSWEG28"
- WiseChip VG-2832KSWEG28
- Datasheet VG-2832KSWEG28
- Obrázek VG-2832KSWEG28
- Cena VG-2832KSWEG28
- Distributor VG-2832KSWEG28

