V580HK1-PS6

| panel Model | V580HK1-PS6 |
|---|---|
| panel Brand | INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,58 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| V580HK1-PS6 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktivní oblast | 1270.08×721.44 mm |
| Obrys | 1294.76×768.88 mm |
| Povrch | Antiglare (Haze 1%) |
| kontrastní poměr | 4000:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) , CIE1931 72% |
| Doba odezvy | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| Úhel pohledu | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 120Hz |
| Signální rozhraní | LVDS (4 ch, 10-bit) , 92 pins |
| Vstupní napětí | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií INNOLUX V580HK1-PS6.
INNOLUX V580HK1-PS6 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list INNOLUX V580HK1-PS6 nebo podrobné specifikace INNOLUX V580HK1-PS6 nebo jiných LCD INNOLUX, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora INNOLUX V580HK1-PS6 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
INNOLUX V580HK1-PS6 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list INNOLUX V580HK1-PS6 nebo podrobné specifikace INNOLUX V580HK1-PS6 nebo jiných LCD INNOLUX, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora INNOLUX V580HK1-PS6 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "V580HK1-PS6"
- INNOLUX V580HK1-PS6
- Datasheet V580HK1-PS6
- Obrázek V580HK1-PS6
- Cena V580HK1-PS6
- Distributor V580HK1-PS6

