V500DK1-QS3

| panel Model | V500DK1-QS3 |
|---|---|
| panel Brand | CHIMEI INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,50 inch, 3840×2160 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| V500DK1-QS3 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | MVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktivní oblast | 1095.84×616.41 mm |
| Obrys | 1110.44×631.61 mm |
| Povrch | Hard coating (3H), Reflection 1.8% (Typ.) |
| kontrastní poměr | 3000:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M/1.07B (8-bit / 8-bit + Hi-FRC) |
| Doba odezvy | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 120Hz |
| Signální rozhraní | V-by-One 8 lane , 56 pins |
| Vstupní napětí | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií CHIMEI INNOLUX V500DK1-QS3.
CHIMEI INNOLUX V500DK1-QS3 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CHIMEI INNOLUX V500DK1-QS3 nebo podrobné specifikace CHIMEI INNOLUX V500DK1-QS3 nebo jiných LCD CHIMEI INNOLUX, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CHIMEI INNOLUX V500DK1-QS3 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
CHIMEI INNOLUX V500DK1-QS3 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CHIMEI INNOLUX V500DK1-QS3 nebo podrobné specifikace CHIMEI INNOLUX V500DK1-QS3 nebo jiných LCD CHIMEI INNOLUX, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CHIMEI INNOLUX V500DK1-QS3 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "V500DK1-QS3"
- CHIMEI INNOLUX V500DK1-QS3
- Datasheet V500DK1-QS3
- Obrázek V500DK1-QS3
- Cena V500DK1-QS3
- Distributor V500DK1-QS3

