UG-9664HSWAG23

| panel Model | UG-9664HSWAG23 |
|---|---|
| panel Brand | WiseChip |
| descrition | PM-OLED ,0.95 inch, 96×64 |
| Typ panelu | PM-OLED |
| UG-9664HSWAG23 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Aktivní oblast | 19.953×13.424 mm |
| Obrys | 24.9×22.95×1.5 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 10000 : 1 (Min.) |
| Barvy displeje | Mono(White) |
| Úhel pohledu | |
| Driver IC | COG Built-in SSD1305 |
| Signální rozhraní | 4-wire SPI, I²C , 18 pins |
| Vstupní napětí | 2.8/2.8V (Typ.)(VDD/VDDIO) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií WiseChip UG-9664HSWAG23.
WiseChip UG-9664HSWAG23 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list WiseChip UG-9664HSWAG23 nebo podrobné specifikace WiseChip UG-9664HSWAG23 nebo jiných LCD WiseChip, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora WiseChip UG-9664HSWAG23 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
WiseChip UG-9664HSWAG23 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list WiseChip UG-9664HSWAG23 nebo podrobné specifikace WiseChip UG-9664HSWAG23 nebo jiných LCD WiseChip, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora WiseChip UG-9664HSWAG23 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "UG-9664HSWAG23"
- WiseChip UG-9664HSWAG23
- Datasheet UG-9664HSWAG23
- Obrázek UG-9664HSWAG23
- Cena UG-9664HSWAG23
- Distributor UG-9664HSWAG23

