UG-9664HDDAG09

| panel Model | UG-9664HDDAG09 |
|---|---|
| panel Brand | WiseChip |
| descrition | PM-OLED ,0.95 inch, 96×64 |
| Typ panelu | PM-OLED |
| UG-9664HDDAG09 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Aktivní oblast | 20.14×13.42 mm |
| Obrys | 25.7×22.2×1.3 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 10000 : 1 (Min.) |
| Barvy displeje | 65K , CIE1931 63% |
| Úhel pohledu | |
| Driver IC | COG Built-in SSD1331Z |
| Signální rozhraní | 8-bit 6800/8080 parallel, 4-wire SPI , 23 pins |
| Vstupní napětí | 2.8/14.0V (Typ.)(VDD/VCC) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií WiseChip UG-9664HDDAG09.
WiseChip UG-9664HDDAG09 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list WiseChip UG-9664HDDAG09 nebo podrobné specifikace WiseChip UG-9664HDDAG09 nebo jiných LCD WiseChip, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora WiseChip UG-9664HDDAG09 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
WiseChip UG-9664HDDAG09 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list WiseChip UG-9664HDDAG09 nebo podrobné specifikace WiseChip UG-9664HDDAG09 nebo jiných LCD WiseChip, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora WiseChip UG-9664HDDAG09 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "UG-9664HDDAG09"
- WiseChip UG-9664HDDAG09
- Datasheet UG-9664HDDAG09
- Obrázek UG-9664HDDAG09
- Cena UG-9664HDDAG09
- Distributor UG-9664HDDAG09

