Přehled
Specifikace
UG-2864ASYDT06
UG-2864ASYDT06 Základní informace
| panel Model | UG-2864ASYDT06 |
|---|---|
| panel Brand | Univision |
| descrition | PM-OLED ,2.7 inch, 128×64 |
| Typ panelu | PM-OLED |
| UG-2864ASYDT06 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -30 ~ 80 °C |
| Skladovací teplota | -40 ~ 90 °C |
UG-2864ASYDT06 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 128×64 |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | Rectangle |
| Hustota pixelů | 52 PPI |
| Poměr stran | 2:1 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.48×0.48 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.48×0.48 mm (H×V) |
| Hmotnost | 12.7g (Typ.) |
| Aktivní oblast | 61.41×30.69 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 63.41×32.69 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 73×41.86 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 2.2 (Typ.) mm |
| Otvory a konzoly | Without |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
UG-2864ASYDT06 optické vlastnosti
| Jas | 100 cd/m² (Typ.) |
|---|---|
| kontrastní poměr | 2000 : 1 (Min.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | Mono(Yellow) () |
| Úhel pohledu | 80/80/80/80 (Min.) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Sluneční světlo čitelné | N |
UG-2864ASYDT06 elektronika Feature
| Driver IC | TAB Built-in SSD1325 |
|---|---|
| Metoda řízení | Duty: 1/64 |
UG-2864ASYDT06 podsvícení System
| Typ lampy | self |
|---|---|
| Doba životnosti lampy | 40K(Min.) (Hours) |
UG-2864ASYDT06 rozhraní signál
| Kategorie signálů | CPU/SPI |
|---|---|
| Třída signálu | 8-bit 8080 parallel, 4-wire SPI |
| Vstupní napětí pro panel | 2.8/15V (Typ.)(VDD/VCC) |
| Vstupní proud pro panel | 0.25/53mA (Typ.)(IDD/ICC) |
| Typ rozhraní | FPC |
