UG-2864ASYDT06
| panel Model | UG-2864ASYDT06 |
|---|---|
| panel Brand | Univision |
| descrition | PM-OLED ,2.7 inch, 128×64 |
| Typ panelu | PM-OLED |
| UG-2864ASYDT06 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Aktivní oblast | 61.41×30.69 mm |
| Obrys | 73×41.86 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 2000 : 1 (Min.) |
| Barvy displeje | Mono(Yellow) |
| Úhel pohledu | 80/80/80/80 (Min.) (L/R/U/D) |
| Driver IC | TAB Built-in SSD1325 |
| Signální rozhraní | 8-bit 8080 parallel, 4-wire SPI , 30 pins |
| Vstupní napětí | 2.8/15V (Typ.)(VDD/VCC) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií Univision UG-2864ASYDT06.
Univision UG-2864ASYDT06 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Univision UG-2864ASYDT06 nebo podrobné specifikace Univision UG-2864ASYDT06 nebo jiných LCD Univision, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Univision UG-2864ASYDT06 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Univision UG-2864ASYDT06 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Univision UG-2864ASYDT06 nebo podrobné specifikace Univision UG-2864ASYDT06 nebo jiných LCD Univision, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Univision UG-2864ASYDT06 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "UG-2864ASYDT06"
- Univision UG-2864ASYDT06
- Datasheet UG-2864ASYDT06
- Obrázek UG-2864ASYDT06
- Cena UG-2864ASYDT06
- Distributor UG-2864ASYDT06

