Přehled
Specifikace
UG-2832KLBEG04

UG-2832KLBEG04 Základní informace
| panel Model | UG-2832KLBEG04 |
|---|---|
| panel Brand | WiseChip |
| descrition | PM-OLED ,0.91 inch, 128×32 |
| Typ panelu | PM-OLED |
| UG-2832KLBEG04 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -40 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -40 ~ 85 °C |
UG-2832KLBEG04 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 128×32 |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | Rectangle |
| Hustota pixelů | 145 PPI |
| Poměr stran | >3:1 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.175×0.175 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.175×0.175 mm (H×V) |
| Hmotnost | 1.05±0.1g |
| Povrch | Antiglare |
| Aktivní oblast | 22.384×5.584 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 24.384×7.584 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 31.66×11.5 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 1.45±0.1 mm |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
UG-2832KLBEG04 optické vlastnosti
| Jas | 150 cd/m² (Typ.) |
|---|---|
| kontrastní poměr | 10000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | Mono(Blue) () |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Sluneční světlo čitelné | N |
UG-2832KLBEG04 elektronika Feature
| Driver IC | COG Built-in SSD1306 |
|---|---|
| Metoda řízení | Duty: 1/32 |
UG-2832KLBEG04 podsvícení System
| Typ lampy | self |
|---|---|
| Doba životnosti lampy | 10K(Min.) (Hours) |
UG-2832KLBEG04 rozhraní signál
| Kategorie signálů | SPI |
|---|---|
| Třída signálu | 4-wire SPI |
| Vstupní napětí pro panel | 2.8/7.5V (Typ.)(VDD/VCC) |
| Typ rozhraní | FPC |
