TV156FHM-NH0

| panel Model | TV156FHM-NH0 |
|---|---|
| panel Brand | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| TV156FHM-NH0 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Rozlišení | 1920(RGB)×1080 , FHD |
| Formát pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Oblast zobrazení | 344.16(W)×193.59(H) mm |
| Otevření obruby | - |
| Velikost obrysu | 350.76(W)×216.25(H) ×3.2(D) mm |
| Povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Jas | 250 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 500:1 (Typ.) (TM) |
| Úhel pohledu | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Zobrazovací mód | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Nejlepší pohled na | Symmetry |
| Doba odezvy | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Barvy displeje | 262K 45% (CIE1931) |
| Typ lampy | WLED , With LED Driver |
| Frekvence | 60Hz |
| Dotyková obrazovka | Without |
| Tvar tvaru | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií BOE TV156FHM-NH0.
BOE TV156FHM-NH0 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list BOE TV156FHM-NH0 nebo podrobné specifikace BOE TV156FHM-NH0 nebo jiných LCD BOE, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora BOE TV156FHM-NH0 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
BOE TV156FHM-NH0 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list BOE TV156FHM-NH0 nebo podrobné specifikace BOE TV156FHM-NH0 nebo jiných LCD BOE, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora BOE TV156FHM-NH0 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "TV156FHM-NH0"
- BOE TV156FHM-NH0
- Datasheet TV156FHM-NH0
- Obrázek TV156FHM-NH0
- Cena TV156FHM-NH0
- Distributor TV156FHM-NH0

