TV080WXB-NV0

| panel Model | TV080WXB-NV0 |
|---|---|
| panel Brand | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 800×1280 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| TV080WXB-NV0 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivní oblast | 107.64×172.224 mm |
| Obrys | 112.64×181.824 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 900:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Doba odezvy | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Signální rozhraní | MIPI (4 data lanes) , 44 pins |
| Vstupní napětí | 1.8/5.2/-5.2V (Typ.)(VDDI/VSP/VSN) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií BOE TV080WXB-NV0.
BOE TV080WXB-NV0 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list BOE TV080WXB-NV0 nebo podrobné specifikace BOE TV080WXB-NV0 nebo jiných LCD BOE, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora BOE TV080WXB-NV0 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
BOE TV080WXB-NV0 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list BOE TV080WXB-NV0 nebo podrobné specifikace BOE TV080WXB-NV0 nebo jiných LCD BOE, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora BOE TV080WXB-NV0 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "TV080WXB-NV0"
- BOE TV080WXB-NV0
- Datasheet TV080WXB-NV0
- Obrázek TV080WXB-NV0
- Cena TV080WXB-NV0
- Distributor TV080WXB-NV0

