Přehled
Specifikace
TS104SAATC01-00

TS104SAATC01-00 Základní informace
| panel Model | TS104SAATC01-00 |
|---|---|
| panel Brand | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| TS104SAATC01-00 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Model Alias | TM104SCH01 |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
TS104SAATC01-00 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 800(RGB)×600 (SVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 96 PPI |
| Poměr stran | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.088×0.264 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.264×0.264 mm (H×V) |
| Hmotnost | 283g (Typ.) |
| Povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Aktivní oblast | 211.2×158.4 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 215.0×162.0 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 236×176.9 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 5.60 (Typ.) mm |
| Otvory a konzoly | Face mounting holes (4 pcs) |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
TS104SAATC01-00 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 230 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 262K (6-bit) |
| Barevný gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 65/65/45/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 12 o'clock |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.311; Wy:0.330 |
| Bílá variace | 1.25/1.43 (Typ./Max.)(9 points) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
TS104SAATC01-00 elektronika Feature
| Zpětné skenování | Yes (U/D, L/R) |
|---|---|
| Časový řadič (T-CON) | Need external T-CON |
TS104SAATC01-00 podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | CCFL |
| Výška lampy | 1 pcs |
| Napětí lampy | 520±52V |
| Proud lampy | 3.0/5.5/7.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Provozní frekvence lampy | 40/60/80KHz (Min./Typ./Max.) |
| Napětí při spuštění lampy | 890V (Max.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Deska řidiče lampy | No |
TS104SAATC01-00 rozhraní signál
| Kategorie signálů | TTL |
|---|---|
| Třída signálu | TTL (1 ch, 6-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 3.3/9.8/22.0/-7V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
| Vstupní proud pro panel | 11/50/0.3/0.51mA (Typ.)(ICC/IAVDD/IGH/IGL) |
| Napětí pro signály na displeji | 0≤VIL≤0.2VCC; 0.8VCC≤VIH≤VCC |
| Typ rozhraní | FPC |
