Přehled
Specifikace
TM070RVHG02

TM070RVHG02 Základní informace
| panel Model | TM070RVHG02 |
|---|---|
| panel Brand | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| TM070RVHG02 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
TM070RVHG02 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 134 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.0642×0.1790 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1926×0.1790 mm (H×V) |
| Hmotnost | TBD |
| Aktivní oblast | 154.08×85.92 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 157.08×89.39 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 171.5×110.3 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 7.35±0.4 mm |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Embeded (Projected Capacitive Touch) |
| Kryt panelu | With Cover Lens |
TM070RVHG02 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 300 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Barevný gamut | 50% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 70/70/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 12 o'clock |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.315; Wy:0.330 |
| Bílá variace | 1.33 (Max.)(9 points) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
TM070RVHG02 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | Yes (U/D, L/R) |
TM070RVHG02 podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Výška lampy | 3S8P |
| Tvar lampy | Array |
| Doba životnosti lampy | 10K(Min.) (Hours) |
| Napětí lampy | 9.6/10.8V (Typ./Max.) |
| Proud lampy | 160/200mA (Typ./Max.) |
| Spotřeba energie lampy | 1.54/2.16W (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Included in panel signal interface |
| Deska řidiče lampy | No |
TM070RVHG02 rozhraní signál
| Kategorie signálů | TTL |
|---|---|
| Třída signálu | Parallel RGB (1 ch, 6/8-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 3.3/10.0/16.0/-7.0V (Typ.)(VCC/AVDD/VGG/VEE) |
| Napětí pro signály na displeji | 0≤VIL≤0.3VCC; 0.7VCC≤VIH≤VCC |
| Typ rozhraní | FPC |
