Přehled
Specifikace
TM070RDHG70

TM070RDHG70 Základní informace
| panel Model | TM070RDHG70 |
|---|---|
| panel Brand | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| TM070RDHG70 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
TM070RDHG70 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 134 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.0642×0.1790 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1926×0.1790 mm (H×V) |
| Hmotnost | TBD |
| Povrch | Antiglare |
| Aktivní oblast | 154.08×85.92 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 157.08×89.39 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 164.9×100 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 5.7±0.3 mm |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
TM070RDHG70 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | SFT, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 555 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 900 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 16.7M (8-bit) |
| Barevný gamut | 70% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.308; Wy:0.332 |
| Bílá variace | 1.25/1.33 (Typ./Max.)(9 points) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
TM070RDHG70 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | Yes (U/D, L/R) |
| Driver IC | COG Built-in HX8282-A02 + HX8664-B |
| Časový řadič (T-CON) | Embedded T-CON |
TM070RDHG70 podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Výška lampy | 3S9P |
| Tvar lampy | Array |
| Doba životnosti lampy | 20K(Typ.) (Hours) |
| Napětí lampy | 9.3±0.3V |
| Proud lampy | 180mA (Typ.) |
| Spotřeba energie lampy | 1.67±0.06W |
| Typ rozhraní | Included in panel signal interface |
| Deska řidiče lampy | No |
TM070RDHG70 rozhraní signál
| Kategorie signálů | TTL |
|---|---|
| Třída signálu | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 3.3/10V (Typ.)(VDD/AVDD) |
| Vstupní proud pro panel | 10/8mA (Typ.)(IDD/AIDD) |
| Napětí pro signály na displeji | 0≤VIL≤0.3VDD; 0.7VDD≤VIH≤VDD |
| Typ rozhraní | FPC |
